Festival dječjih klapa

REZULTATI NATJECANJA

kategorija – do 14 godina

1. Dominus, Rijeka - zlato
2. Bepo, Omiš - srebro
3. Luč, Split - bronca

kategorija – do 16 godina

1. Fjok, Zadar - zlato
2. Tiha luka, Neum (BiH) - srebro
3. Maestral, split - bronca

REZULTATI NATJECANJA

kategorija – do 14 godina

1. Meterize, Šibenik - zlato
2. Fjok, Zadar i Dominus, Rijeka (dijele 2. mjesto) - srebro
3. Luč, Split - bronca

kategorija – do 16 godina

1. Koraja, Blato (Korčula) - zlato
2. Bersice, Zadar - srebro
3. Zvončice, Čara (Korčula) - bronca

REZULTATI NATJECANJA

kategorija – do 14 godina

1. Luč, Split - zlato
2. Bepo, Omiš - srebro
3. Žižula, Omiš - bronca

kategorija – do 16 godina

1. Bersice, Zadar - zlato
2. Dominus, Rijeka - srebro
3. Koraja, Blato - bronca

Nisu se natjecali: Škvadra, Podsused (Zagreb)

Ravnatelj Festivala: mr.sc. Ivan Pehar
Umjetnički ravnatelj Festivala: Dražen Habuš, prof
Scenografija: Neven Stojaković
Organizacija Festivala: Milko Belevski, prof

REZULTATI NATJECANJA:

kategorija – do 14 godina

1. Bersice, Zadar - zlato
2. Koraja, Blato (Korčula) - srebro
3. Puntarke, Punat (Krk) - bronca

kategorija – do 16 godina

1. Kolajna, Blato (Korčula) - zlato
2. Maestral, Split - srebro
3. Bepo, Omiš - bronca

Ravnatelj Festivala: mr.sc. Ivan Pehar
Umjetnički ravnatelj Festivala: Dražen Habuš, prof
Organizacija Festivala: Milko Belevski, prof

REZULTATI NATJECANJA:

kategorija – do 14 godina

1. Bersice, Zadar – zlato
2. Koraja, Blato (Korčula) – srebro
3. Bepo, Omiš – bronca

kategorija – do 16 godina

1. Biokovski slavuji, Zagvozd - zlato
2. Kolajna, Blato (Korčula) - srebro
3. Zvijezda mora, Neum (BiH) - bronca

Nisu se natjecali: Luč, Split

Ravnatelj Festivala: mr.sc. Ivan Pehar
Umjetnički ravnatelj Festivala: Dražen Habuš, prof
Organizacija Festivala: Milko Belevski, prof

REZULTATI NATJECANJA:

kategorija – do 14 godina
1. Luč, Split – zlato
2. Koraja, Blato (Korčula) – srebro
3. Rarohujice, Vrbnik (Krk) – bronca

kategorija – do 16 godina
1. Biokovski slavuji, Zagvozd - zlato
2. Frajlice, Podsused (Zagreb) - srebro
3. Perlice, Blato (Korčula) - bronca

Nisu se natjecali:
Krijesnice, Hreljin
Lukasice, Kaštel Stari
Krešimir, Šibenik

REZULTATI NATJECANJA:

Biokovski slavuji, Zagvozd - Zlatni brodić
Perlice, Blato (Korčula) - Zlatni brodić
Kolajna, Blato (Korčula) - Zlatni brodić

Frajlice, Podsused (Zagreb) - Srebrni brodić
Rarohujice, Vrbnik (Krk) - Srebrni brodić

Krijesnice, Hreljin (Rijeka) - Brončani brodić
Bepo, Omiš - Brončani brodić
Lukasice, Kaštel stari – Brončani brodić

Nisu se natjecali: Krešimir (Šibenik)

REZULTATI NATJECANJA:

Mrkinta, Vela luka (Korčula) - Zlatni brodić
Perlice, Blato (Korčula) - Zlatni brodić
Rabske fiolice, Rab - Zlatni brodić
Krijesnice, Hreljin (Rijeka) - Zlatni brodić
More, Krk – Zlatni brodić
Rarohujice, Vrbnik (Krk) - Zlatni brodić
Luč, Split – Zlatni brodić
KoLibrići, Zadar - Zlatni brodić
Matejuška, Split - Zlatni brodić

Adriana, Zagreb - Srebrni brodić
Bepo, Omiš - Srebrni brodić

Krešimir, Šibenik - Brončani brodić
Grdelin, Seget Donji - Brončani brodić

REZULTATI NATJECANJA:

Korkyra, Korčula - Zlatni brodić
Perlice, Blato (Korčula) - Zlatni brodić
Rabske fiolice, Rab - Zlatni brodić
Mrkinta, Vela Luka (Korčula) - Zlatni brodić
Lučac, Split - Zlatni brodić
KoLibri, Zadar - Zlatni brodić
Krijesnice, Hreljin (Rijeka) - Zlatni brodić
KoLibrići, Zadar - Zlatni brodić
Filip Lukas, Kaštel Stari - Zlatni brodić
Filip Dević, Split - Zlatni brodić

Bepo, Omiš - Srebrni brodić
Krešimir, Šibenik - Srebrni brodić

Ravnatelj Smotre: mr.sc. Ivan Pehar
Umjetnički ravnatelj Smotre: Ljubo Stipišić Delmata
Organizacija Smotre: Milko Belevski, prof.

Stranice